Akce

 1. Inscenace Přes HRAnice

  INSCENACE Přes HRAnice  

  Divadelní představení pro mladé publikum inspirované příběhy dětí tzv. Kindertransportu. Hrajeme ve středu 13. 6. v 17h v prostorách ČŠBH.

  1939, Británie.

  Malé Vlakové nádraží. 

 2. Představení divadla Kampa

  Milí přátelé,

  ČŠBH v Ženevě Vás srdečně zve na dvě krásná divadelní představení, která nám přijede zahrát pražské Divadlo Kampa. Představení pro děti a jejich doprovod se uskuteční díky laskavé podpoře pana velvyslance Káry, kterému tímto za všechny malé i velké diváky děkuji. 

 3. Divadlo Kampa v Ženevě

  Milí přátelé,

  jménem ženevské ČŠBH Vás srdečně zveme na dvě krásná divadelní představení, která nám 8. a 9. června 2018 zahraje pražské Divadlo Kampa. Představení pro děti a jejich doprovod se uskuteční díky laskavé podpoře pana velvyslance Káry, kterému tímto za všechny malé i velké diváky děkuji. 

 4. Besídka pro maminky v Ženevě

  Milé maminky, srdečně zveme Vás a samozřejmě i tatínky a další rodinné příslušníky    na  Besídku pro maminky

 5. Den otevřených dveří v ČŠBH Ženeva

  Den otevřených dveří v ČŠBH  Ženeva  

  Srdečně Vás zveme ve středu 9 . 5. 2018 od 14. 30h do 16 h na Den otevřených dveří naší škole v Grand Saconnex. Rodiče mohou nahlédnout do tříd a děti se mohou aktivně zapojit do výuky. 

   

 6. Andersenova noc v Ženevě

  V letošním roce se bude Noc s Andersenem konat v pátek 23. 3. 2018. Kdo nás bude letošní nocí provázet? Lichožrouti! Nejobratnější lupiči všech dob, kteří se živí ponožkami. Z páru kradou vždy právě jen tu jednu.

  Kniha Lichožrouti byla oceněna jako Kniha desetiletí pro děti podle ankety sdružení Litera a v roce 2009 získala ocenění Magnesia Litera v kategorii Kniha pro děti a mládež.  

Titulní stránka