Akce

 1. Divadlo Kampa v Ženevě

  Milí přátelé,

  jménem ženevské ČŠBH Vás srdečně zveme na dvě krásná divadelní představení, která nám 8. a 9. června 2018 zahraje pražské Divadlo Kampa. Představení pro děti a jejich doprovod se uskuteční díky laskavé podpoře pana velvyslance Káry, kterému tímto za všechny malé i velké diváky děkuji. 

 2. Besídka pro maminky v Ženevě

  Milé maminky, srdečně zveme Vás a samozřejmě i tatínky a další rodinné příslušníky    na  Besídku pro maminky

 3. Den otevřených dveří v ČŠBH Ženeva

  Den otevřených dveří v ČŠBH  Ženeva  

  Srdečně Vás zveme ve středu 9 . 5. 2018 od 14. 30h do 16 h na Den otevřených dveří naší škole v Grand Saconnex. Rodiče mohou nahlédnout do tříd a děti se mohou aktivně zapojit do výuky. 

   

 4. Andersenova noc v Ženevě

  V letošním roce se bude Noc s Andersenem konat v pátek 23. 3. 2018. Kdo nás bude letošní nocí provázet? Lichožrouti! Nejobratnější lupiči všech dob, kteří se živí ponožkami. Z páru kradou vždy právě jen tu jednu.

  Kniha Lichožrouti byla oceněna jako Kniha desetiletí pro děti podle ankety sdružení Litera a v roce 2009 získala ocenění Magnesia Litera v kategorii Kniha pro děti a mládež.  

 5. Karnevalový rej

  Ve středu 21. února pořádáme ve škole pro žáky nižších ročníků naší školy Karnevalový rej. Připomeneme si, co je to masopust, zatančíme si a zahrajeme.

 6. Vánoční besídka v ČŠBH Ženeva

  V rámci posledního vyučování v tomto kalendářním roce se dne 20. prosince uskuteční v jednotlivých třídách vánoční besídky. Děti si zazpívají koledy, zahrají secvičené divadelní kusy, vymění si s kamarády dárečky a společně ochutnají, co kdo doma letos na Vánoce napekl.

Titulní stránka