Akce

 1. ČŠBH Drážďany v Severočeské vědecké knihovně

  Ve čtvrtek 17. ledna 2013 se konala další z pravidelných návštěv dětského oddělení Severočeské vědecké knihovny v Ústí nad Labem. Ty jsou součástí nabídky ČŠBH Drážďany a těší se u dětí i dospělých velké oblibě.

 2. Vánoční besídka spolku Schola ludus

  Letos o třetí adventní neděli se v prostorách „Studentské evangelické obce“  konala, jako každý rok, vánoční besídka pro rodiče a děti spolku Schola ludus.

 3. Spolkový víkend v Děčíně 21. - 23.09 2012

  Náš každoroční víkendový výlet směřoval tentokrát do Děčína. Sešli jsme se v pátek 21.09. 2012 v malém hotelu "Formule" na okraji města. Děti rychle objevili velkou společenskou místnost, terasu s obrovskou loukou, minigolf a hřiště s houpačkami. Jen do bazénu se pochopitelně nesmělo.

 4. Výlet Schola ludus pro celou rodinu

  Tentokrát jsme se rozhodli pro výlet do Velkého Března a Zubrnice. Sejdeme se ve Velkém Březně, kde navštívíme místní pivovar. Pro zájemce návštěvy pivovaru je zajištěna prohlídka, která začíná v 10:30 hod. Okruh trvá asi 1 hodinu. Kdo se na ochutnávku piva nechystá, může se projít v zámeckém parku či navštívit zámek.

  Kdy: 13.5.2012, začátek  v 10.15 hod.

 5. Výlet do mikrosvěta v Drážďanech

  Ve středu 2.5. 2012 jsme se skupinou předškolních dětí nahlédli do mikrosvěta za pomoci stereomikroskopu. Děti si přinesly předměty, které důvěrně znají z každodenního života.

Titulní stránka